Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,840 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Trentino: Mazzarri ka vendosur! Ja formacioni qe do te hedhe ne fushe…

Inter-Trentino: Mazzarri ka vendosur! Ja formacioni qe do te hedhe ne fushe…
Inter Club Staff

Walter Mazzarri pergatit njembedhjeteshen titullare qe sot mbasdite do te perballet me formacionin lokal te Trentinos.

Sipas te rejave te fundit qe vijne nga Marco Barzaghi, i derguari i SportMedsiaret, Interi do te hedhe ne fushe nje formacion 3-5-2 klasik, e tashme Mazzarri e ka vendosur se cilet do te hedhe ne fushe: Handanovic ne porte, ndersa mbrojtja do te jete e perbere nga Campagnaro, Samuel dhe Juan Jesus. Kovacic do te jete jashte per shkak te demtimit, dhe keshtu mesfusha do te perbehet nga Guarin, Cambiasso dhe Kuzmanovic. Ne krah do te luaje Jonathan nga e djathta dhe Nagatomo nga e majta. Ne sulm dyshja titullare do te jete Icardi-Palacio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.