Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 26, 2021

Scroll to top

Top

1,235 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, udhetim londinez per Ausilion: takim me Southampton dhe QPR per Osvaldon…

Inter, udhetim londinez per Ausilion: takim me Southampton dhe QPR per Osvaldon…
Bujar Berishaj

Itali-Angli, aks i nxehte… i gjithi zikalter. D.s zikalter Piero Ausilio ne fakt ka fluturuar kete mengjes ne Londer, per te diskutuar dhe negociuar ndonje situate te merkatos. Ja zhvillimet e reja, levizje konkrete.

Ausilio ka kontaktuar si Southampton ashtu edhe QPR per te bere nje permbledhje sa i perket Osvaldos: Saints jane akoma pronaret e kartonit te lojtarit, kurse QPR eshte nje nga ekipet e interesuara per sulmuesin, per ta pasur menjehere (pa perfshirjen e Taarabt ne tratative, drejtimi Milano).

Inter ne pune, Ausilio ne Angli per te ardhmen e zikalterve: dhe merkato therret me insistim…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.