Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,197 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Udinese, nje mallkim qe duhet zhdukur: Keshtu kane perfunduar ndeshjet e 5 viteve te fundit!

Inter Club Staff

Meazza dridhet kur vjen Udinese: Friulanet jane nje tmerr i vertete per zikalterit qe fitoren e fundit me ta e kane gjetur ne 2010.

Sot ne darke Interi do te prese ne Meazza Udinesen e De Canios. Formacioni friulan ne pese sezonet e fundit ka treguar se eshte nje bishe vertete e zeze per Interin. Ne pese perballjet e fundit ne fakt zikalterit kane arritur vetem nje here te marin tre piket dhe 3 here kane gjetur humbjen e nje here barazimin. Udinese ka qene skuadra qe shenoi edhe shkarikimin e Stramaccionit nga Interi me humbjen zhgenjyese ne diten e fundit te kampionatit 2-5.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.