Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 25, 2019

Scroll to top

Top

324 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, vazhdojne konfirmimet per bluzen e trete: sot jane zbuluar keto foto ku shihet qarte…

Inter, vazhdojne konfirmimet per bluzen e trete: sot jane zbuluar keto foto ku shihet qarte…
Inter Club Staff

Ka shume pritshmeri ne kete moment per bluzen e trete te Interit.

Duket se me te vertete do te kete nje copez te Piazza Duomos ne qender te kesaj bluze dhe kjo gje do e beje ate te vecante nga te tjerat.

Keshtu sot kane ardhur konfirmimet e radhes per bluzen e re qe do te publikohet nga Interi ne daten 12 shtator.

Nderkohe qe presim, po ndajme me ju disa nga fotot qe nga sajti i specializuar i bluzave Ofoball tregohen si foto te “marra vjedhurazi nga Nike”.

FOTO 1

DmafcGpXoAEM1QF

FOTO 2

DmafcFXXgAELnRc

FOTO 3

DmaffCnWwAAiqCV

FOTO 4

DmafeDTWsAAVqlP

FOTO 5

DmafdYYWsAAx35K

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.