Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,010 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter vendos te fuse dy lojtare te rinj ne tratativen per Bellanova? “Ja emrat. Te Cagliari do te shkoje keshtu…”

Inter vendos te fuse dy lojtare te rinj ne tratativen per Bellanova? “Ja emrat. Te Cagliari do te shkoje keshtu…”
Inter Club Staff

Eshte Raoul Bellanova emri me i perfolur per krahun e djathte te Interit ne kete moment dhe kete gje e konfirmon edhe La Gazzetta dello Sport.

E perditshmja italiane pak me pare ka treguar te rejat e fundit rreth kesaj tratative ku zbulohet edhe njehere se Cagliari kerkon shume para per te.

“Interit ne kete moment i duhet nje lojtar krahu. Mund te kishin blere nje lojtar ne krah te majte, por eshte pelqyer me shume Bellanova.”

“Ky i fundit ka qene nje mundesi shume e mire merkato duke qene se Cagliari ka rene ne Serie B dhe ka pasur nevoje per para.”

“Bellanova eshte interist qe ne vogeli, ka dale nga shkolla Milan, eshte 22 vjec dhe eshte italian e shume i talentuar.”

“Cagliari ka bere jackpot me te duke e blere 800 mije euro nga Bordeaux pak jave me pare dhe tani do e shese rreth 10 milione euro.”

“Nderkohe, Inter ne marreveshjen per te pritet te fuse dy lojtare te rinj: emrat e pare jane ato te Casadei dhe Franco Carboni.”

“Per te dy ata, Inter mendohet se do te mbaje te drejten e riblerjes ne te ardhmen ose vetem do i huazoje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.