Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

717 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Merret vendimi perfundimtar per ndeshje ne sotme Inter-Venezia: e konfirmon Sky Sport!

ZYRTARE – Merret vendimi perfundimtar per ndeshje ne sotme Inter-Venezia: e konfirmon Sky Sport!
Inter Club Staff

Gjate gjithe dites se djeshme ka pasur shume pasiguri per sa i perket ndeshjes se sotme ndermjet Interit dhe Venezias.

Shkak per kete pasiguri te larte ka qene prezenca e virusit ne skuadren e Venezias ku jane prekur shume lojtare dhe pjestare te stafit.

Madje nje nga mungesat me te rendesishme sot ne San Siro do te jete tranjeri i Venezias, Zanetti, i cili eshte i prekur gjithashtu.

Por cfare do te ndodhe me ndeshje ne sotme Inter-Venezia? Pak me pare, Sky Sport ka komunikuar nje lajm zyrtar.

“Me sa duket eshte marre vendimi perfundimtar per ndeshjen Inter-Venezia ne program per sot ne oren 18:00.”

“Kjo ndeshje do te luhet rregullisht sepse nga xhiro e fundit e tamponave te shpejte ne kete mengjes te gjithe lojtaret ne Milano kane rezultuar negative.”

“E njejta gje ka ndodhur edhe te xhiro e tamponave te bere diten e djeshme, te cilet kane qene tampone molekulare dhe perseri kane dale te gjithe negative.”

“Keshtu, lojtaret pozitiv ne skuadren e Venezias kane mbetur pese, ashtu si eshte komunikuar diten e djeshme nga Venezia dhe prsidenti i saj. Tashme 100% ndeshja e sotme do te luhet pa me te voglin dyshim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.