Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

847 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Verona, Mazzarri i kerkon nje sforco te fundit djemve: Nje dyshim i vetem per formacionin!

Inter-Verona, Mazzarri i kerkon nje sforco te fundit djemve: Nje dyshim i vetem per formacionin!
Inter Club Staff

Walter Mazzarri do i kerkoje nje sforco te fundit neser djemve te tij te cilet vijne ne kete takim pas nje sere takimesh te njepasnjeshme perpara pushimit te kombetareve qe do i lejoje disa elementeve zikalter te pushojne dhe te gjejne gjendjen e duhur fizike.

Kunder Hellas Verona, ne porte do te jete si gjithmone Handanovic. Ne mbrojtje Juan Jesus, Vidic dhe Ranocchia i cili e beri pushim ndaj Francezeve te SaintEttiene. Ne mesfushe konfirmohen Kovacic, Medel dhe Kuzmanovic. Ndersa ne krah priten te jene Dodo dhe nje ndermjet Obi dhe Nagatomo(i vetmi dyshim per Mazzarrin). Ne sulm rikthehet Icardi perkrah Palacios. Osvaldo do te futet si zevendesues.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.