Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

601 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, vjen lajmi i pare i keq per ndeshjen ndaj Cagliarit: “Konfirmohet edhe nje mungese tjeter e rendesishme: per shkak…”

Inter, vjen lajmi i pare i keq per ndeshjen ndaj Cagliarit: “Konfirmohet edhe nje mungese tjeter e rendesishme: per shkak…”
Inter Club Staff

Ne fakt kishte shume kohe qe shume e prisnin, por ai po vononte te vinte per cudine e shume personave.

Po flasim per kartonin e verdhe te Barelles, qe do te bente qe ai te mungonte ne ndeshjen pasardhese.

Diten e sotme ndaj Sassuolos, mesfushori italian i Interit ka marre nje karton te verdhe ne pjesen e pare dhe keshtu do te mungoje ne ndeshjen e radhes se Interit.

Lojtari do te mungoje pikerisht ndaj Cagliarit ‘te tij’, skuadra qe po vuan per te mos rene ne Serie B dhe nga ku ai ka dale si futbollist.

Interi do te luaje me Cagliarin diten e diele po ne San Siro, ne oren 12:30, ne ndeshjen e nente nga fundit te Sere A.

Por per nje Barella qe do te mungoje ne kete ndeshje, eshte nje Marcelo Brozovic qe do te rikthehet nga skualifikimi me nje ndeshje.

Kroati ka munguar ndaj Sassuolos bashke me Bastonin pikerisht per mbushjen e numrit te kartonave te verdhe.

Interi do ta kete perseri Barellen pas ndeshjes ndaj Cagliarit, ne ate qe Interi do te luaje ne transferten e veshtire te Napolit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.