Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,676 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, vjen Leo Echteld: u kerkuar me ngulm prej hollandezit Frank De Boer!

Inter, vjen Leo Echteld: u kerkuar me ngulm prej hollandezit Frank De Boer!
Inter Club Staff

Konfirmohet edhe njhere besimi qe gezon nga drejtuesit interist – sipas asaj qe thote Gazzetta dello Sport – tranjeri zikalter Frank de Boer. 

Ky i fundit ka kerkuar dhe i eshte realizuar deshira qe pervec fizioterapisteve te tjere ne stafin e tij mjekesor, te vije edhe nje profesionist hollandez. Ai quhet Leo Echteld, njeri i besuar qe prej kohes se Seedorf dhe De Jong dhe qe ka punuar edhe ne kombetaren e Hollandes. Echteld – tregon e perditshmja italiane – pritet qe te zhvilloje aktivitetin e tij ne hollande dhe do te vije ne Pinetina vetem kur te kerkohet nga tranjeri zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.