Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

457 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter vs Saint-Etienne, 20 te grumbulluar nga Mazzarri!

Inter vs Saint-Etienne, 20 te grumbulluar nga Mazzarri!
Inter Club Staff

Jane njezet lojtaret e grumbulluar nga Walter Mazzarri per ndeshjen e neserme te vlefshme per Europa League kunder Saint-Etienne. Tre portiere, shtate mbrojtes dhe shtate mesfushore e tre sulmues ne liste. Ja dhe lista e plote nga Inter.it:

Portiere: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni.

Mbrojtes: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 22 Dodò, 23 Ranocchia, 25 Mbaye.

Mesfushore: 10 Kovacic, 13 Guarin, 17 Kuzmanovic, 20 Obi, 44 Krhin, 88 Hernanes, 90 M’Vila.

Sulmues: 8 Palacio, 9 Icardi, 97 Bonazzoli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.