Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

5,231 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Wattens, ja formacioni i mundshem: eshte Ansaldi ne 4-2-3-1! Sot prova e pare…

Inter-Wattens, ja formacioni i mundshem: eshte Ansaldi ne 4-2-3-1! Sot prova e pare…
Inter Club Staff

Testi i pare sezonal per Interin sot ne oren 17:30 ne qendren sportive te Riscone ne Brunico: Zikalterit do te perballen me Swarowski Wattens, nje formacion i kategorise se dyte Austriake.

Roberto Mancini pritet te hedhe ne fushe nje formacion 4-2-3-1, me lojtare shume larg atyre qe do te jene protagoniste ne 2016-2017. Ne mbrojtje pritet te luaje blerja e re Ansaldi, e vetmja blerje e re prezente ne Riscone (Erkin erdhi vetem dje ne darke). Ne mesfushe hapsire per Gnoukouri-Kondogbia. Ne sulm pas Icardit pritet te luaje Biabiany, Jovetic dhe nje ndermjet Palacios dhe Bessa.

Formacioni i mundshem i Interit do te jete ky:

INTER (4-2-3-1):

Handanovic;

Ansaldi, D’Ambrosio, Juan Jesus, Miangue;

Gnoukouri, Kondogbia;

Biabiany, Jovetic, Palacio,

Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.