Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,123 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Wolfsburg, lista e te grumbulluarve: Po tentohet mrekullia Shaqiri, eshte ne liste…

Inter-Wolfsburg, lista e te grumbulluarve: Po tentohet mrekullia Shaqiri, eshte ne liste…
Inter Club Staff

Tre portiere, tete mbrojtes, gjashte mesfushore dhe kater sulmues do te jene ne dispozicionin e Roberto Mancinit ne ndeshjen e neserme ndaj Wolfsburg, e vlefshme per ndeshjen e kthimit te 1/8 te finaleve te Europa League.

Ja lista e plote:

Portiere: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Mbrojtes: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 21 Santon, 23 Ranocchia, 33 D’Ambrosio, 54 Donkor;

Mesfushore: 10 Kovacic, 13 Guarin, 17 Kuzmanovic, 18 Medel, 20 Obi, 88 Hernanes;

Sulmi: 8 Palacio, 9 Icardi, 28 Puscas, 91 Shaqiri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.