Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

237 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, zbulohen kuotat e Champions: “Ja sa eshte koeficenti i Interit per te dale ne vendin e pare ne grup: vetem…”

Inter, zbulohen kuotat e Champions: “Ja sa eshte koeficenti i Interit per te dale ne vendin e pare ne grup: vetem…”
Inter Club Staff

Real Madrid dhe Inter do te perballen diten e sotme ne Bernabeu per te vendosur edhe fatin e vendit te pare ne grupin D.

Kjo perballje eshte legjendare dhe ka filluar qe nga koherat e Di Stefano, Sandro Mazzola dhe Giacinto Facchetti ku Inter dhe Real perballeshi ne finalet e Champions League.

Jo me kot dje Ancelotti foli per nje “perballje legjendare” kur behet fjale per perballjen e Interit dhe Real Madrid.

Por ne krahasim me vitin e kaluar, duket se per Interin kane ndryshuar disa gjera dhe zikalterit nuk shihen edhe aq shume prapa Real Madrid ne kete moment.

“Edhe pse dy skuadrat jane te kualifikuara, Inter me nje fitore do te kalonte ne vendin e pare dhe kjo i vendos presion Realit.”

“Sipas SNAI, nje fitore e Real Madrid ne kete ndeshje eshte kuotuar goxha lart, me nje koeficent 2,10.”

“Nderkohe, nje kualifikim i Interit ne vendin e pare ne grup, eshte kuotuar me nje koeficent 3,40, qe eshte i njejte keshtu edhe me koeficenti ne fitores.”

“Per sa i perket barazimit, sipas SNAI koeficenti per kete rezltat eshte 3,45, por ky rezultat do te kenaqte vetem Realin.”

“Nderkohe, koeficenti qe Real Madrid te dale ne vendin e pare eshte 1,25.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.