Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,026 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, zbulohet bluzja qe do te vishet perpara ndeshjeve ne 2018-19! Tifozet: “Cfare mrekullie…”

Inter, zbulohet bluzja qe do te vishet perpara ndeshjeve ne 2018-19! Tifozet: “Cfare mrekullie…”
Inter Club Staff

Vazhdojne te dalin lajme per bluzat qe Interi do te veshe ne sezonin e ardhshem.

Pasi disa portale te specializuara per bluzat e skuadrave kane publikuar bluzen e pare dhe te dyte te mundshme te Interit disa dite me pare, sot kane dal ne pah disa imazhe te reja qe mendohet se kane zbuluar bluzen qe Interi do te veshe perpara ndeshjeve ne sezonin e ardhshem.

Prej disa vitesh tashme, Interi dhe Nike dizenjojne nje bluze te vecante qe lojtaret veshin gjate nxemjes ne stadium.

Kesaj radhe portali qe ka publikuar keto foto, eshte Footy Headlines qe njihet per saktesine e saj per te tilla lajme.

Ata kane publikuar imazhet e plota  te bluzes, gjithmone te prodhuar nga Nike.

Ajo ka logon e Interit ne te gjithe pjesen e perparme te bluzes por edhe ne pjesen e mbrapme.

Te shumta kane qene komentet per te neper rrjete sociale, ku shumices se tifozeve i ka pelqyer shume sa e kane quajtur me superlativa “te mrekullueshme” dhe si shume te vecante.

Keto jane fotot e postuara nga Footy Headlines:

FOTO 1

Inter maglia pre gara 2018 2019

FOTO 2

Inter maglia pre gara 2018 2019 avanti

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.