Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

822 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, zbulohet kerkesa e madhe e Inzaghit ne merkaton e janarit: “Deshiron me cdo kusht kete blerje.”

Inter, zbulohet kerkesa e madhe e Inzaghit ne merkaton e janarit: “Deshiron me cdo kusht kete blerje.”
Inter Club Staff

Simone Inzaghi ne keto dite eshte ne ankth edhe per situaten me virusin, sepse rastet ne Serie A jane shtuar shume.

Diten e djeshme per shembull Dzeko eshte derguar ne shtepi vetem se kishte temperature, edhe pse te tamponi kishte dale negativ.

Nderkohe, tekniku zikalter po mendon edhe per merkaton, ku normalisht edhe ai si cdo tranjer do me te miren per skuadren e tij.

Ai me sa duket ka kerkuar nga Marotta dhe Ausilio nje goditje ne vecanti ne merkaton riparuese te janarit qe fillon per pak dite.

“Ai deshiron vetem nje goditje. Deshiron per te mbajtur Interin ne krye dhe per te shtuar cilesi dhe shpejtesi te skuadra zikalter.”

“Inzaghi ka kerkuar keshtu nje zevendes-Perisic dhe syte i ka vene te Digne te Everton, te cilin e ndjek prej shume kohesh.”

“Lojtari kerkohet edhe nga Chelsea dhe nuk do te jete aspak dicka e lehte per shkak se Interi e deshiron vetem ne huazim.”

“Por Inzaghi ka qene i qarte: deshiron nje zevendes Perisic per te perballuar sezonin deri ne fund. Topi ka kaluar te Marotta.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.