Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

1,541 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, zbulohet oferta e klubit per Alexis Sanchez: “Ja sa milione euro te japim vetem qe te largohesh: plot…”

Inter, zbulohet oferta e klubit per Alexis Sanchez: “Ja sa milione euro te japim vetem qe te largohesh: plot…”
Inter Club Staff

Pasi eshte mbyllur diten e djeshme edhe largimi i Arturo Vidal me prishje kontrate, tashme Inter eshte perqendruar te Alexis Sanchez.

Eshte pikerisht largimi i tij nje prioritet ne kete moment dhe pse eshte goxha me e veshtire se Arturo Vidal.

“Ceshtja eshte me e komplikuar sepse duhet marre parasysh se per Sanchez nuk ka asnje marreveshje fillestare dhe gjithcka duhet te negociohet”.

“Inter deshiron te gjeje nje rruge te mesme, dhe i ka thene Felicevich qe te jape nje dore ndihme ne te gjithe kete histori duke pare raportet e mira”.

nch

“Me sa duket, Inter edhe i ka ofruar Alexis Sanchez nje shume te rendeshme, rreth 60% te pages qe i takon te marre ne kete sezon te ri, direkt ne dore”.

“Kjo shifer eshte diku mes 4 dhe 4.5 milione euro por deri me tani, Alexis po ben rezistence per kete oferte”.

“Ai ka bere me dije se perpara se te pranoje, deshiron te gjeje nje skuader per vete: La Liga ose Premier League jane deshira e tij.”

“Vetem atehere ai do te mendoje per largimin nga Inter dhe me pas do te pranoje milionat vetem e vetem per tu larguar. Me pak fjale, duke mos lene rruges asnje cent”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.