Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

742 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, zgjidhet ‘Hakimi’ i krahut te majte: “Eshte endrra e madhe e Contes: Inter deshiron ta bleje me cdo kusht.”

Inter, zgjidhet ‘Hakimi’ i krahut te majte: “Eshte endrra e madhe e Contes: Inter deshiron ta bleje me cdo kusht.”
Inter Club Staff

Ivan Perisic e ka fituar me force dhe vazhdimesi vendin e titullari te ne krahun e majte, por eshte e qarte qe Interi po kerkon nje titullar te nje niveli absolut per ate rol.

Objektivi me sa duket, sipas asaj qe shpjegon Calciomercato.com, eshte shume i qarte dhe mbi te gjitha, eshte nje enderr e Contes.

“Robin Gosens eshte i destinuar qe te jete nje nga lojtaret me te kerkuar ne kampionatin e ardhshem dhe merkaton qe pritet te vije.”

“Ai eshte nje nga pikat kyce te Atalantes dhe pikerisht per kete fakt, Percassi deshiron nje shifer te rendesishme per te.”

“Nese Hakimi eshte paguar 40 milione euro nga Interi, atehere ish-lojtari i Heracles Almelo nuk mund te largohet per nje shifer me te ulet sipas tyre.”

“Sigurisht, me nje kontrate qe skadon ne 2022, Dea eshte e detyruar qe te beje konsideratat e nevojshme perpara se te marre nje vendim sepse cmimi i tij mund te jete shume i ulet per shkak te kontrates.”

“Por Interi me te deshiron te bleje “Hakimin” e saj per krahun e majte. Me te ne te majte, Conte do te ndertonte keshtu nje arme vdekjeprurese per kedo.”

“Gosens ndiqet nga zikalerit qe veren e shkuar, por pandemia beri qe Interi te mos shpenzoje shifra te rendesishme ne merkato.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.