Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

841 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Zhang ka dhene ultimatum: ose do te kete nje super shitje ose nje super rinovim me shifra TOP PLAYERI!

Inter, Zhang ka dhene ultimatum: ose do te kete nje super shitje ose nje super rinovim me shifra TOP PLAYERI!
Inter Club Staff

Do te jete nje vere shume e rendesishme per karrieren e Lautaro Martinez: sulmuesi argjentinas, pas nje viti te pare me ulje dhe ngritje, eshte perfolur shume per nje largim drejt Barcelones.

Por ai ne kete sezon ka treguar te gjithe vlerat e tij duke terhequr keshtu edhe vemendjen e klubeve me te medha europiane.

Interi e di qe ka ne duart e saj nje diamant te vertete dhe nuk deshiron te ulet ne asnje tavoline diskutimi nese per te nuk ofrohen para mjaftueshem.

Por nga ana tjeter, edhe rinovimi i kontrates se tij nuk ka ardhur ende, prandaj per te ka vetem dy rruge.

“Lautaro Martinez eshte paguar 25 milione dhe eshte blere nge Racing Avallaneda, por sot eshte nje miniere ari per bilancin zikalter.”

“Marotta nuk eshte aspak i gatshem te ulet ne nje tavoline ku skuadra perballe nuk do te ofroje te pakten 90 milione euro per te.”

“Prandaj kjo vere pritet te jete shume e rendesishme: ose ai do te qendroje dhe do te rinovoje me shifra prej TOP PLAYER ne Milano.”

“Ose do te shitet do te beje qe Interi te perfitoje shifra te cmendura nga nje operacion super milioner. Ky eshte nje vendim ne forme ultimatumi i Zhang, normalisht i sugjeruar nga Marotta.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.