Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

882 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter zyrtarizon largimin e Cassanos “Presidenti Moratti dhe tifozet…”

Inter zyrtarizon largimin e Cassanos “Presidenti Moratti dhe tifozet…”
Xhorxh Gellci

Interi ka zyrtarizuar para pak minutash largimin e Fantantonio Cassano drejt Parmes. Kjo eshte komunikata zyrtare dhe falenderimi per te:

FC Internazionale komunikon se ka perfunduar me Parma Football Club shitjen perfundimtare te sulmuesit Antonio Cassano (39 prezenca dhe 10 gola me zikalterit ne sezonin 2012-2013).

Presidenti Massimo Moratti dhe Interi jane mirenjohes ndaj Antonio Cassano qe ka veshur fanellen zikalter, duke e nderuar me klasin e tij. Do te ngelet per gjithmone dashuria dhe respekti ne drejtim te tij nga ana e tifozeve zikalter.

Marre nga inter.it

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.