Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

7,268 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

InterChannel – 10 kenget e preferuara te Shaqirit? Sigurisht qe nuk mungojne ato Shqiptare…

InterChannel – 10 kenget e preferuara te Shaqirit? Sigurisht qe nuk mungojne ato Shqiptare…
Inter Club Staff

Xherdan Shaqiri, lojtari i perfaqesues Zviceriane por me Kombesi Shqiptare, ka qene i ftuar sot tek InterChannel, dhe ka folur per kenget e preferuara te tij, ku natyrisht nuk kane munguar ato Shqiptare.

Ai është i ftuari i ri i emisionit “Music Show” të televizionit zyrtar të klubit, ku shihet se ndër këngët më të pëlqyera nga 23-vjeçari janë këngët në gjuhën shqipe.

Në një promo të lancuar nga ky televizion për emisionin me te ftuar special, Shaqiri duhet të zgjedhë dhjetë këngët e tij të preferuara.

Teksa ai shikon për këngët që ka në telefon, kamera kap disa nga titujt e këngëve dhe emrat e këngëtarëve e që shumicë ishin shqiptarë.

Shaqiri në listën e dhjetë këngëve të preferuara zgjodhi një këngë shqiptare. “Prej Zemrës” e kënduar nga reperi 2Ton. Po ashtu dhe Rita Ora ishe ne kete mes. Ndersa “BimBimma, Besa ft. Dr. Mic, Blero, Ardian Bujupi, Arta Bajrami dhe B2N”, janë këngëtarët që Xherdani i Interit i dëgjon dhe duket se i ka shume te preferuara.

Video e Promos se emisionit te InterChannel:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.