Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,368 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi deshiron te rinise fort: Nga data 29 dhjetor qe te gjithe ne pune. Zikalterit keshtu…

Interi deshiron te rinise fort: Nga data 29 dhjetor qe te gjithe ne pune. Zikalterit keshtu…
Inter Club Staff

Inter deshiron te nise fuqishem rrugetimin ne 2017 dhe per here te pare pas disa vitesh, e gjithe skuadra do te jete ne pune ne datat 29 dhe 30 dhjetor, dite ne te cilen pritet te vijne edhe Amerikano Latinet. 

Ky eshte nje sinjal i nje organizimi te madh dhe vendimi te rendesishem gjithashtu. Ne keto dite do te vendoset se rikthimi nga Marbella i zikalterve do te behet direkt per ne Udine ne daten 6 ose 7, perpara ndeshjes ndaj friulaneve.

(Corriere dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.