Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

777 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi do te tentoje te mbylle llogarite sot: Icardi sulmues i vetem. Ne mesfushe…

Interi do te tentoje te mbylle llogarite sot: Icardi sulmues i vetem. Ne mesfushe…
Inter Club Staff

Java e trete e Europa League. Sot luhet Inter-Saint’Etienne ne San Siro, Milano.

Interi ka ne dore kualifikimin dhe keshtu duke fituar do te hipotekonte kalimin e turit, kjo edhe sepse Interi ka 6 pike dhe St’ Etienne ka 2 dhe Dnipro me Qarabag nga nje pike secila. E keshtu me 3 pike zikalterit do te kualifikoheshin. Mazzarri pritet te beje pak turn over duke pare dhe mungesat e rendesishme. Ne porte do te jete Carrizo. Ne mbrojtje Andreolli, Vidic dhe Juan Jesus. Mesfusha qe do e nise nga minuta e pare do te jete Kuzmanovic, M’Vila dhe Hernanes e Guarin pas Icardit ne sulm.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.