Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

762 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi filloi sot fazen pergatitore ne Pinzolo: Ja fotot nga mberritja e lojtareve…

Interi filloi sot fazen pergatitore ne Pinzolo: Ja fotot nga mberritja e lojtareve…
Inter Club Staff

Tashme gjithcka eshte gati, Interi arriti ne Pinzolo. Zikalterit u perballen me nje kohe shume te keqe ne momentin e mberritjes dhe skuadra e Mazzarrit u lag pak nga nje shi i rrembyeshem. Ata gjithashtu zhvilluan sot stervitjen e pare por per te do ju flasim pak me vone. Pak me poshte keni edhe fotot e dites se sotme.

Inter.al do ju sjelle ne shqip dite pas dite deri me daten 20 korrik te gjithe fazen pergatitore te Interit te pasqyruar imtesisht.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.