Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

1,787 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi fiton 1 milion euro, Djordevic kushton po aq. Rroga e tij…

Interi fiton 1 milion euro, Djordevic kushton po aq. Rroga e tij…
Inter Club Staff

Interi do te fitoje nje milion euro nga San Paolo per huazimin e Alvaro Pereras, dhe nese e shikon me kujdes, po aq duhen per te bindur Nantes te leshoje qe tani sulmuesin e saj per te mos e humbur me zero ne qershor.

Djordevic ka kontraten ne skadence, dhe mund te largohet per 1-2 milion euro qe ne kete moment, dhe keshtu Interi do te digjte ne kohe Lazion, qe kishte arritur nje marveshje pese vjecare me nje rroge 1,5 milion ne sezon plus bonuse.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.