Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,091 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi gjen pasardhesin e Zanettit: Kapiteni i ri i Interit do te jete nje Italian!

Interi gjen pasardhesin e Zanettit: Kapiteni i ri i Interit do te jete nje Italian!
Inter Club Staff

Pas largimit te Zanettit, Interit do i duhet te gjeje nje jteter kapiten qe do te mbaje me krenari shiritin ne krah. Shume emra jane perfolur ne ambjentin zikalter, por sic konfirmon edicioni ditor i Gazzetta dello Sort, padroni i ardhshem i shiritit eshte perzgjedhur tashme.

Cdo dyshim eshte hequr dhe i perzgjedhuri do te jete Andrea Ranocchia. Ai do te pasoje Javier Zanettin. Dje, drejtori gjeneral Fassone ka konfirmuar: “Po diskutojme dhe do te vendosim te gjithe sebashku”. Por ne realitet vendimi eshte mare nga shoqeria dhe eshte pyetur edhe tekniku. Gjithcka do te zyrtarizohet pas rinovimit qe mbrojtesi do te firmose me Interin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.