Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

697 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi mbi Neilton, Neymar i ri: syte tek Spurs…

Interi mbi Neilton, Neymar i ri: syte tek Spurs…
Andi Prifti

Sulmuesi brazilian Neilton (19 vjeç) eshte ne qender te interesave te shume skuadrave, italiane dhe jo vetem. Pas sondazheve te Interit dhe Sevilla, tani edhe Premier League ze nje vend ne garen per te riun brazilian.

Me kontraten ne skadence ne majin e ardhshem, djaloshi mund te lirohet me kosto relativisht te uleta. Prandaj Villas Boas, me Tottenhamin e tij, mund te dorezoje nje oferte qe ne janar per te marre lojtarin ne White Hart Lane.

Pra sfida do jete: Itali-Spanje-Angli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.