Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,347 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi mbi ‘Ronaldon’ e ri: pelqehet Muriel, duhen…

Interi mbi ‘Ronaldon’ e ri: pelqehet Muriel, duhen…
Ardis
  • On 06/11/2013, 12:31

Sic eshte vene re, Interi eshte ne kerkim te nje sulmuesi qe te perforcoje modulet e Walter Mazzarrit. Flitet shume per Pablo Daniel Osvaldo, por sipas Goal.com ideja e fundit i korrespondon emrit te Luis Muriel, sulmuesi kolumbian i Udineses. Sipas portalit, Muriel eshte me i deshirueshem, si per preferencat e teknikut ashtu edhe te shoqerise per shkak te moshes qe ka. Qe para dy vjetesh Napoli kerkonte qe ta merrte por familja Pozzo vendos qe ta mbaje. “Skenari nderkohe ka ndryshuar – lexohet – edhe per shkak te klasifikimit. Por mbi te gjitha eshte ndryshuar sepse 20 milione € e kerkuara nga fiulianet nuk e trembin Erick Thohir.

Dhe serish: “Keshtu, Muriel ka kaluar ne plan te pare preferencial, mund te thuhet. Nga ana e Udineses nuk ka nje pergjigje te prere, dhe ky eshte nje lajm. Muriel nuk kembengul per nje shitje te menjehershme por eshte e qarte qe eshte i joshur nga idea qe mund te vesh bluzen e idhullit te tij Ronaldo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags