Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

442 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi mbi talentin gjerman te Arsenal: gati oferta prej 10 milion

Interi mbi talentin gjerman te Arsenal: gati oferta prej 10 milion
Xhorxh Gellci

Kane patur mundesine ta admirojne nga afer gjate Next Generation Series te shkuar ne sfiden kunder Arsenal dhe prandaj per drejtuesit zikalter, i riu qe i ka shenuar Swansea-t ne nje nga dy paraqitjet ne skuadren e pare, eshte gjithcka tjeter pervec se i panjohur. Behet fjale per Serge Gnabry, 18 vjecar gjerman qe luan per Gunners. Sipas caughtoffside.com, sitit te njohur per lajme mbi merkaton, Interi do te kete gati nje oferte prej 10 milion euro ne Janar per ta sjelle ne Milano te riun e talentuar. Megjithate do te jete e veshtire te bindet Arsenali, qe sapo ka humbur Gervinho dhe ka Walcott te demtuar. Do te mjaftojne milionat?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.