Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

681 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi ne ankth per Medel: sot teste mjekesore ne kofshen e djathte!

Interi ne ankth per Medel: sot teste mjekesore ne kofshen e djathte!
Inter Club Staff

Rritet ankthi ne shtepine Inter, ku nga momenti ne moment pritet nje pergjigje per testet mjekesore qe do te beje ne Kili lojtari zikalter Gary Medel.

Ai te shtunen e kaluar doli nga fusha pas nje problemi ne kofshen e djathte ne ndeshjen ndaj Torinos. Fakti eshte se Pitbulli interist kerkoi zevendesimin dhe se kishte dhimbje ne kofshe: zevendesimi i tij mund te shihet edhe si nje mase parandaluese por mund te jete edhe dicka me e rende. Pikerisht per kete arsye po priten pergjigjet perkatse nga mjeket kopetent per te mare vesh realisht gjendjen e tij.

Nderkohe, te enjten Kili i tij do te luaje ne Buenos Aires ndaj Argjentines dhe ai deshiron me cdo kusht te jete prezent per kombetaren e tij. Interi po pret pergjigje, Kili gjithashtu.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.