Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,606 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi neser do te udhetoje drejt Marokut. Lojtaret qe do te mungojne jane…

Interi neser do te udhetoje drejt Marokut. Lojtaret qe do te mungojne jane…
Inter Club Staff

Neser ne mengjes Interi do te fluturoje drejt Marrakech, Marok.

Te marten skuadra do te perballet ne nje miqesore ndaj PSG. Nje rast ky per te pershendetur edhe ish-lojtare te Interit qe me zikalterit kane bere historine si Maxwell dhe Ibrahimovic, ka kujtuar Roberto Mancini. Te merkuren mbasdite skuadra do te rikthehet ne Milano dhe ne fillim te Janarit do te rikthehet ne stervitje ne Pinetina si gjithmone.

KUSH DO TE JETE E KUSH DO TE MUNGOJE – Ne Pinetina do te fillojne te sterviten lojtaret qe do te vijne nga udhetime te zgjatura nga Amerika Latine: Palacio, Carrizo dhe Campagnaro (nderkohe Icardi do te jete). Sipas Corriere dello Sport nuk do te jete as Nagatomo i cili do te jete i impenjuar gjithe muajn ne Azi ne kupen e kontinentit aziatik me Japonine e tij. Nderkohe te gjithe brazilianet do te jene prezent.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.