Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

749 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi nuk heq dorë nga Berardi por mbetet e vështirë. Eder? I pëlqen Bolognas e cila…

Rinor Sopaj

Sipas Corriere dello Sport, zikaltërit do të provojnë përsëri për Berardin, por Sassuolo nuk mund ta shesë pa miratimin e Juventusit dhe kjo gjë duket e vështirë. Tashmë të njoftuar edhe për cmimin e lartë të Lamelas (Mancini nuk heq dorë), qëndron në këmbë cështja Candreva. Nga Bologna vie interesimi për Eder: Do të ofrohet Diaëara? Gjithsesi, përpjekja për një marrëveshje duket e komplikuar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.