Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,142 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi paralajmeron Wenger: jo per oferten per Olsen.

Interi paralajmeron Wenger: jo per oferten per Olsen.
Ardis
  • On 16/09/2013, 15:20

Inter i con nje mesazh te qarte Arsene Wenger, qe sipas thashethemeve te fundit po tenton qe te marre ne janar Patrick Olsen: sipas fjaleve te radios britanike TalkSPORT, mesfushori danez gezon shume konsiderate ne ambjentin zikalter dhe klubi do te refuzoje cfaredo lloj oferte per te ne merkato dimerore.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags