Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,626 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi per De paul ne avantazh, por ka konkurrence. Nese do te transferohej do te luante ne kete menyre.

Interi per De paul ne avantazh, por ka konkurrence. Nese do te transferohej do te luante ne kete menyre.
Ardis
  • On 10/01/2019, 20:36

De Paul eshte nje tjeter objektiv i Interit dhe per te ne Sky Sport kane komentuar sesi do te luante nese do te transferohej tek Interi:

“Klubi zikalter tashme eshte ne avantazh, por ka shume konkurrence. Nese do te transferohej, duhet pasur parasysh se eshte nje sulmues krahu dhe do te ishte nje alternative specifike per Perisic dhe Keita”.

“Ose mund te sposhtoje me poshte Nainggolan si mesfushor qendre dhe ai do te luante mbrapa sulmuesit. Sulmon hapesirat me tekniken dhe me kualitetet e tij por luan afer portes i spostuar ne krah”, ka shpjeguar Andrea Paventi.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.