Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

455 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi ‘qetesohet’, asnje terheqje muskulare per Guarin. Ai do te mungoje vetem…

Interi ‘qetesohet’, asnje terheqje muskulare per Guarin. Ai do te mungoje vetem…
Inter Club Staff

Fredy Guarin i eshte nenshtruar sot ne mengjes kontrolleve mjekesore ne ‘Istituto Clinico Humanitas di Rozzano’ per te pare llojin e demtimit te tij, demtim te cilin e pesoi gjate stervitjes te se shtunes.

Rezonanca magnetike ne kofshen e djathte nuk ka evidentuar asnje terheqje muskulare. Pra Kolumbiani thjesht ka nje shqetesim moskular, asgje serioze dhe do i duhet te qendroje jashte vetem disa dite. Do te mungoje ndaj Sampdorias dhe pritet te rikthehet ndaj Parmes ne fundjave.

Ky eshte nje lajm shume i mire per Interin duke pare se infermieria eshte plot: M’Vila, Jonathan, Nagatomo, Osvaldo dhe D’Ambrossio jane te gjithe te ndalur per shkak demtimesh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags