Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,503 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi seriozisht pas Gabriel Jesus: kontakte te shpeshta me ndermjetesuesin. Oferte edhe per…

Interi seriozisht pas Gabriel Jesus: kontakte te shpeshta me ndermjetesuesin. Oferte edhe per…
Bujar Berishaj

Sic raporton Manuele Baiocchini te Sky Sport, Interi ka hyre ne menyre te vendosur ne gare per Gabriel Jesus.

Lojtari eshte ndjekur nga Juventus, Barcelona, Real Madrid dhe Bayern Munich. Sipas gazetarit kontaktet mes klubit zikalter dhe ndermjetesuesit te tratatives jane te shpeshta, pikerisht sepse Interi po kerkon ta sjell lojtarin ne Milano.

Nderkohe, ne anen tjeter, sipas SportItalia, klubi zikalter ka bere nje oferte per sulmuesin e Pescaras, Gianluca Caprari. Gjate mbremjes Interi ka formuluar nje oferte qe perfshin huazimin e Cristian Biraghit, duke bllokuar Caprarin dhe duke e lene ate te Pescara per sezonin 2016/17. Duket se zikalterit kane tejkaluar Napolin te cilet jane gjithashtu ne gare per te.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.