Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

277 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi sfidon Barcelonen dhe Liverpoolin per Suarezin e ri

Interi sfidon Barcelonen dhe Liverpoolin per Suarezin e ri
Ardis
  • On 10/04/2014, 13:21

Sic shkruan Tuttosport, midis lojtareve te vezhguar ne repartin sulmues eshte edhe Kevin Mendez, qe eshte i vitlindjes ’96 dhe ne kete menyre do te ishte nje investim per te ardhmen. Trekuartist uruguajan i Penarol Montevideo, dukej se ishte i destinuar drejt Barcelones, por bllokimi i merkatos se katalanasve nga ana e FIFA-s e ka futur ne loje serish Interin qe e kishte provuar me pare ne janar. Luan me kemben e djathte, Suarez nga ana tjeter kerkon qe ta transferoje tek Liverpool.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.