Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

432 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi therret tifozet e saj ndaj PSV: ja mesazhi i rendesishem i klubit per tifozet e saj!

Interi therret tifozet e saj ndaj PSV: ja mesazhi i rendesishem i klubit per tifozet e saj!
Inter Club Staff

Luhet shume, shume vertete. Ose me sakte, luhet gjithcka. 

Po flasim per rrugetimin ne Champions League te Interit dhe per te marre vesh si do te shkoje ka mbetur edhe nje puntate e fundit.

Data 11 dhjetor do te jete nje nate per te marre vesh te verteten dhe do te luhet ne San Siro.

Interi do te perballet me PSV, ne nje ndeshje per te mos u gabuar. Duhet fituar, por nje sy dhe nje vesh do te jete nga Camp Nou ne Barcelone ku do te jete e nevojshme qe Tottenham te mos fitoje ndaj marsianeve te Barcelones.

Por klubi zikalter eshte totalisht i bindur se rendesine me te madhe e ka ndeshja ndaj skuadres se Mark Van Bommel.

Pikerisht per kete fakt, Interi nepermjet nje komunikate zyrtare te shfaqur vetem pak me pare nepermejt sajtit te saj zyrtar, ka tentuar qe te bashkoje popullin zikalter dhe ti ftoje te shumte ne stadium.

Ja cfare shkruhet ne te: 

“Do te jete ndeshja me decizive: 90 minuta per te vazhduar rrugetimin tone ne Europe.”

“Do te duhet nje San Siro i tej mbushur, per te shtyre skuadren drejt pengeses se fundit.”

“Atmosfera duhet te jete si ajo e rasteve te medha dhe ne jemi gati per te kenduar se bashku himnin e Champions League edhe nje here, te gjithe bashke.”

“Ju presim te marten ne daten 11 dhjetor, ora 21:00 per te mbushur plot e perplot San Siron: edhe njehere do te jete nje spektakel.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.