Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,711 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interin e pret nje jave zjarri: me 31 ndaj Lazios e me pas e ka radhen Juventus. Nderkohe…

Interin e pret nje jave zjarri: me 31 ndaj Lazios e me pas e ka radhen Juventus. Nderkohe…
Inter Club Staff

E teta fitore radhazi, e gjashta ne kampionat: kjo gje ka bere qe ecuria e skuadres se Piolit te jete nje nga me te mirat e viteve te fundit tek zikalterit.

Por nese tani kundershtaret kane qene pak me te lehte, shume shpejt, ne te njejten jave, javen qe vjen, ne daten 31 janar dhe 5 shkurt, zikalterit do te kene si kundershtare Lazion per Kupen e Italise dhe do te luajne ne transferten e Torinos ndaj Juventusit. Kete fundjave pritet Pescara ne San Siro, dhe Interi do te tentoje fitoren e nente radhazi. E kush e mban mend heren e fundit…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.