Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

146 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interista, shihemi tek Belmondo vetem pas pak per Milan-Inter

Interista, shihemi tek Belmondo vetem pas pak per Milan-Inter
Inter Club Staff

Kjo eshte vetem nje kujtese e vogel per te gjithe Interistat ne Tirane qe vetem pas pak fillon organizimi tek Belmondo per ta pare te gjithe se bashku derbin.

Zikalterit tane zbresin ne fushe ne oren 18:30 dhe Inter Club Albania do te grumbullohet si gjithmone tek vendi i perhershem.

Per te qene prezent nuk duhet te paguani asgje, por bileta juaj zikalter do te jete nje bluze apo shall zikalter!

Shihemi vetem pas pak!

FORZA INTER!

Derby tek Belmondo? Po, shijohet keshtu:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.