Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

8,431 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interit i duhen para dhe Suning pergjigjet menjehere: Melo ne Kine! Shifra te frikshme…

Inter Club Staff

Hyrja e Suning tek Interi, per momentin mund te mos ndryshoje direkt projektet e merkatos se zikalterve. Por kjo sdo te thote qe nuk ka menyra per ta bere kete.

Nevoja e Interit ne kete moment eshte qe te realizoje sa me shume fitime nga shitjet e lojtareve ne dy sesionet e ardhshme te merkatos. Por dicka mund te ndryshoje e ky objektiv mund te arrihet shume shpejt dhe me lehte.

Si? Ketu qendron e reja: Interi do te shese nje lojtar ne Kine fale Suning, me sakte tek Jiangsu Suning Klubi tjeter i Zhang Jindong – shkruan Repubblica – do te bleje Felipe Melon per 12 milione euro. Nje shitje qe mund ti sjelle klubit zikalter nje plusvalence shume te madhe. Nje shifer kjo qe nuk ishte menduar as enderr nga Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.