Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

286 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

International Champions Cup, Interi do te marr pjese serish

International Champions Cup, Interi do te marr pjese serish
Bujar Berishaj

Interi do te marr pjese serish ne International Champions Cup.

Pas suksesit ne edicionin e Singapurit, edhe ne veren e 2018, Inter do te jete serish pjese e ketij kompeticioni.

Interi do te perballet serish me klubet e medha europiane ne ndeshjet qe kane karakter miqesor.

Pas disa ditesh donte zbulohen edhe stadiumet, qytetet dhe klubet e impenjuara.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags