Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

522 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

InterNazionali – Alarm per Palacion: nje kontraktim i vogel. Icardi…

InterNazionali – Alarm per Palacion: nje kontraktim i vogel. Icardi…
Ardis
  • On 12/10/2013, 12:29

Alarm i vogel ne shtepine Inter. Ne ndeshjen e fituar nga Argjentina kunder Peru-se 3-1, Rodrigo Palacio (autor i nje goli dhe i nje asist-i) ka pesuar nje problem muskular ne kemben e majte. Nga Argjentina nuk vijne lajme konkrete, por behet fjale per nje kontraktim te vogel. Asgje ne vecanti, gjithsesi, duke pare edhe demtimin e Militos, pak ankth ka.

Tashme, duke perjashtuar nje impenjim te tijin kunder Uruguajit, eshte e nevojshme te kuptohet nese Palacio duhet te kthehet ne Milano per vizitat e kontrollit apo nuk eshte fare e nevojshme te behen keto kontrolle.

Ne fakt, problemi i vogel i Palacios mund ti hapte dyert per te luajtur me kombetaren e Sabella-s, Mauro Icardi-t. Sulmuesi zikalter ka shancin konkret per te zbritur ne fushe si titullar ne ndeshjen qe zhvillohet ne stadiumin Centenario te Montevideo-s.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.