Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,895 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

InterNazionali, permbledhje: 581 minuta ne fushe

InterNazionali, permbledhje: 581 minuta ne fushe
Ardis
  • On 11/09/2013, 12:58

Jane ne total 582 minutat e luajtura nga zikaltrit ne fushe me kombetaret e tyre respektive. Ja dhe te dhenat per secilin nga lojtaret:

ITALI – REPUBLIKA ÇEKE 2-1:
Andrea Ranocchia nuk eshte aktivizuar

QIPRO – SLLOVENI 0-1:
Samir Handanovic ne fushe 90 minuta

SLLOVENI U21 – DANIMARKE U21:
Patrick Olsen ne fushe 65 minuta

JAPONI – GANE 3-1:
Yuto Nagatomo ne fushe 90 minuta

ALGJERI – MALI 1-0:
Saphir Taider ne fushe 88 minuta
Ishak Belfodil ne fushe 3 minuta

URUGUAJ – KOLUMBI 2-0:
Alvaro Pereira nuk eshte aktivizuar
Fredy Guarin ne fushe 90 minuta

PARAGUAJ – ARGJENTINE 2-5:
Hugo Campagnaro ne fushe 90 minuta
Rodrigo Palacio ne fushe 65 minuta
Ricky Alvarez nuk eshte aktivizuar

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.