Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

740 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

InterNazionali – Te gjitha ndeshjet e Interistave sot!

InterNazionali – Te gjitha ndeshjet e Interistave sot!
Inter Club Staff

E marta eshte dite impenjimesh per lojtaret zikalter me kombetaret e tyre respektive. Pas aktivizimit dje te Ranocchias (90 minuta), Palacios (90 minuta), sot eshte radha e te tjereve.

Ja dhe lista e plote lojtaret qe pritet te jene sot protagonist:

Ora 18.00 – Slovenia-Kanada (Handanovic)

Ora 19.15 – Algeria-Burkina Faso (Taider, Belfodil)

Ora 20.15 – Kroacia-Islanda (Kovacic)

Ora 20.30 – Hollanda-Colombia (Guarin)

Ora 21.00 – Belgjike-Japoni (Nagatomo)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.