Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

583 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Intervista shume e bukur e Skriniar: “Ju tregoj se cfare bera kur erdha per here te pare tek Interi…”

Intervista shume e bukur e Skriniar: “Ju tregoj se cfare bera kur erdha per here te pare tek Interi…”
Inter Club Staff

Eshte nje Milan Skriniar sic nuk e kemi pare kurre ai qe ka folur pak me pare per kanalin zyrtar. 

Mbrojtesi zbulim i vitit te kaluar ka folur per here te pare (dhe i pari, vlen per ta theksuar) ne emsionin e ri te Inter TV qe do te quhet Matchday Programme dhe do te transmetohet nga Inter Media House.

Ky program do te debutoje qe nga ndeshja me Torinon.

Nderkohe, dy dite perpara se te publikohet, ne profilin Twitter te klubit zikalter vjen nje pjesez e kesaj interviste mjaft te bukur nga Milan Skriniar dhe qe eshte publikuar nga profili zyrtar i Twitter i klubit.

Nese deshironi te shikoni videon, mund ta shikoni ketu poshte. Ndersa te perkthyer ne shqip mund ta gjeni poshte saj.

Milan Skriniar e fillon keshtu intervisten e tij:

“Hobi im? Te fle ndoshta (qesh). Po eshte e vertete, dua te pushoj”.

Me pas ai shpjegon pjesen kur erdhi ne Milano e zbarkoi per here te pare tek Interi:

“Por do ju tregoj se cfare bera kur erdha per here te pare tek Interi sepse kur erdha ketu per here te pare isha nje turist i vertete. Beja foto te gjithckaje qe me rrethon. Gjithckaje.”

Nderkohe kujtojme qe Matchday Programme do te jete nje program qe do te behet i aksesueshem gjate dites se ndeshjeve zyrtare dhe mjafton qe te regjistrohesh ne aplikacionin e Interit ne Appstore, PlayStore ose ne faqen zyrtare te klubit nese e aksesoni nga website.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.