Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

447 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inzaghi, takim 5 minuta dje ne Bernabeu me nje lojtar: “I tha dicka shume te qarte: qe nuk duhet te…

Inzaghi, takim 5 minuta dje ne Bernabeu me nje lojtar: “I tha dicka shume te qarte: qe nuk duhet te…
Inter Club Staff

Inter ka zhvilluar diten e djeshme pergatitjen e pare ne Santiago Bernabeu perpara ndeshjes se sotme ndaj Real Madrid.

Skuadra zikalter ka zbritur ne fushen e lojes ku do te zhvillohet ndeshja e sotme per te bere nje nxemje me shume sa sa nje stervitje te mirefillte.

Kjo stervitje ka qene e hapur per te gjitha mediat qe kane ndjekur keshtu te gjithe seancen live duke qene se ka qene e lejueshme prezenca e gazetareve.

Nderkohe, sipas asaj qe ben me dije Sky Sport 24, gjate kesaj “stervitje”, Inzaghi eshte ndalur te flase rreth 5 minuta me nje lojtar ne vecanti.

“Pasi eshte bere nxemja dhe disa ushtrime, Inzaghi ka bere disa metra me Lautaron per rreth 5 minuta ne fushe.”

“Ata kane folur gjate dhe me sa duket, i gjithe ky takim i vogel ka sherbyer qe Inzaghi te “perplase” mendimet e tij me Lautaron.”

“Tekniku deshiron qe te motivoje Lautaron sepse e di shume mire se tani pa Correan, per Lautaron ka me shume pergjegjsi.”

“Nderkohe, nder te tjera, Inzaghi i ka thene Lautaros dicka shume te qarte: qe Madridi atij i sjell shume fat. Jo me kot golin e fundit ne Champions e ka shenuar pikerisht aty…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.