Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

281 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ish-lojtari i njohur sulmon Inzaghin: “Po gabon ne menyre te pabesueshme. Pa Brozovic ti duhet te…”

Ish-lojtari i njohur sulmon Inzaghin: “Po gabon ne menyre te pabesueshme. Pa Brozovic ti duhet te…”
Inter Club Staff

Giancarlo Marocchi, gjate emisionit ‘Sky Calcio Club’, ka dashur te analizoje momentin e keq qe po kalon Inter.

Ai nuk eshte ndalur dhe ka sulmuar direkt edhe Simone Inzaghin per menyeren se si po e menaxhon situaten.

Gazetari i njohur duket se nuk eshte aspak dakord me vendimet e tranjerit te Interit per te zevendesuar Marcelo Borzovic.

“Nuk eshte e shkruar ne asnje vend qe Inter pa Brozovic duhet te vazhdoje te luaje ne menyren e njejte futboll.”

“Ti fut dy mesfushore dhe luan me tre sulmues nese nuk ja del do te te luash njesoj pa nje lojtar. Eshte e thjeshte.”

“Mourinho hoqi Zaniolon per te fituar derbin. Pra, tregoi se nese ka vullnet dhe deshire, mund te ndryshosh dicka.”

“Kur Interi luante ne menyre te mrekullueshme e humbi derbin. Por une akoma pyes veten se si e humbi, sepse problemi i vetem dukej De Vrij ne ate moment.”

“Por sot, a eshte ai? Nuk mund te besh zevendesimet ne minuten e 78 dhe te luash perhere me lojtaret e njejte. Jo. Nuk mund ta besh.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.