Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

961 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Isla, marreveshja Inter-Juventus eshte shume afer: Ja motivet!

Isla, marreveshja Inter-Juventus eshte shume afer: Ja motivet!
Inter Club Staff

Isla tek Interi, ky eshte nje lajm qe gjendet ne cdo mjet informacioni ne Itali keto dite, dhe me te drejte, sepse emri i kilianit eshte nder me te nxehtet e merkatos se Interit.

Sipas Corriere dello Sport, marreveshja me Juventusin per transferimin e Mauricio Islas tek Interi duket se eshte shume afer. Sipas gazetes romane, sot te dyja palet do te takohen serisht, dhe lojtari sapo eshte rikthyer nga Kili dje ne Torino. Dje nuk i zhvilloi testet mjekesore me Juventusin, e ky mund te jete nje sinjal se ai sdo te jete pjese e Juventusit vitin qe vjen por do te transferohet nen urdhrat e Mazzarrit qe po e kerkon me ngulm.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.