Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 17, 2021

Scroll to top

Top

1,330 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Isla, shum shpejt do te jete ne Pinzolo! Marveshja eshte arritur per…

Isla, shum shpejt do te jete ne Pinzolo! Marveshja eshte arritur per…
Inter Club Staff

Mauricio Isla po punon ne Chatillon me Antonio Conten, por shum shpejt do te jete ne dispozicion te Mazzarrit ne Pinzolo. Per kete eshte e bindur Gazzetta dello Sport, qe e shikon si dicka te mbyllur kete marreveshje ndermjet Interit dhe Juventusit per Kilianin. Ish lojtari i Udineses do te veshe bluzen zikalter per nje shifer rreth 6,8 milion euro, e cila eshte nje rruge e mesme ndermjet kerkeses se Juventinave dhe ofertes se Morattit.

“Duhet vetem qe palet te takohen dhe nje here, dhe vete Juventusi ka deshiren qe ky transferim te mbyllet, dhe tani pothuajse kane rene dakord me rritjen e ofertes nga ana e Interit.” – lexohet tek Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags