Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,431 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Iturbe, eshte percaktuar cmimi: Interi tashme vlereson Lavezzin e ri.

Iturbe, eshte percaktuar cmimi: Interi tashme vlereson Lavezzin e ri.
Ardis
  • On 24/08/2013, 14:34

Eshte Juan iturbe nje ide e re e Interit per sektorin e krahut te Walter Mazzarri. Vitlindja 1993 i Portos, i marre nga River Plate vitin e shkuar, vlen 3,5 milione € sipas asaj qe raporton Mario Giunta per Sky Sport. Kush e ndjek futbollin e Amerikes se Jugut thote se eshte shume i shpejte, nje lojtar alla Lavezzi. Interi mund te takohet serish me dirigjencen e Dragoes, me te cilet i ka raportet shume te mira. Tashme eshte nje faze refleksioni per zikaltrit. Iturbe eshte nje ekstrakomunitar dhe po vleresohet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.